MŠK BK Žiar nad Hronom – BKM Dolný Kubín – 94:25 (19:10, 38:15, 57:23)
Body: Kartík Marian 18 b., Štefanča Adam 16 b., Barcík Jakub 15 b., Danko Matej 12 b., Ondrík Oliver 8 b., Melaga Matúš 8 b., Kret Matej 4 b., Olajec Paťo 4 b., Vonkomer Adam 4 b,. Ščepko Jakub 2 b., Kondra Alex 2 b., Kňažko Marek 1 b.
Ďalší hráči: Valent M., Kašša A., Kvak V., Truben D.

MŠK BK Žiar nad Hronom – BKM Dolný Kubín – 8:4 (zápasy 3 x 3)

Naše družstvo mladší mini žiaci MŠK BK v sobotu nastúpili na ďalší zápas na domácej palubovke na II. ZŠ proti rovesníkom z Dolného Kubína. Od začiatku bol vidieť kvalitatívny rozdiel medzi družstvami. Naši chlapci od začiatku hrali na doraz v obrane a darilo sa nám strelecky v útoku. Čiže náš náskok každou štvrtinou narastal. V poslednej štvrtine sme takmer nedovolili súperovi prejsť na našu polovicu. Všetci chlapci dostali príležitosť ukázať čo natrénovali. Najviac ma teší, že až 12 hráčov bodovalo, to svedčí o výbornom kolektívnom výkone.
Druhý zápas sme tiež zaslúžene vyhrali 8 : 4. Chcem poďakovať všetkým hráčom za snahu a bojovnosť.

Tréner: Ivan Danko
Asistent: Ján Valent