Dobrý výkon našich nakoniec na výhru nestačil

MŠK BK Žiar nad Hronom – ŠKP Banská Bystrica 42 : 49 (20:7, 25:21, 36:38)
Body: Vonkomer Adam 12 b., Štefanča Adam 10 b., Horváth Filip 6 b., Barcík Jakub 4 b., Danko Matej 3 b., Kartík Marian 3 b., Ondrík Oliver 2 b., Melaga Matúš 2 b.
Ďalší hráči: Kňažko M., Ščepko J., Valent M., Kaša A., Olajec P., Truben D.

MŠK BK Žiar nad Hronom – ŠKP Banská Bystrica 10:2 (zápasy 3 x 3)

Naši chlapci dnes nastúpili proti doteraz neporazenej Banskej Bystrici. Na zápas sme boli pripravený a maximálne koncentrovaný, čo potvrdil aj výsledok po 1. štvrtine 20:7, keď sa nám podarilo ubrániť najnebezpečnejšieho hráča súpera. Pokračovali sme v disciplinovanej hre aj v 2. štvrtine, no náš náskok sa zmenšil. Vďaka našej obrovskej snahe v obrane vyplynuli aj zbytočné fauly a kvôli tomu sme museli zostavu premiešať, čo sa odrazilo aj na ďalšom priebehu zápasu. Po veľmi dobrom výkone v prvom polčase nám nakoniec došli sily a fyzicky zdatnejšiemu súperovi sme podľahli, aj keď výsledok bol otvorený do konca zápasu.

V súboji 3 x 3 sme po krásnych kombináciách našich hráčov v útoku a dobrej obrane vyhrali 10 : 2 a pripravili družstvu BB prvú prehru v sezóne, za čo chlapci dostali sladkú odmenu.

Chlapcom chcem poďakovať za predvedenú hru a verím, že aj tento zápas nás posunie a veľký krok dopredu a dodá ďalšiu motiváciu do tréningového procesu.

Tréner: Ivan Danko
Asistent: Ján Valent