Doma dôležité víťazstvo so silnou Karlovkou

MŠK BK Žiar nad Hronom : VŠEM vs Karlovka Bratislava  69 : 67  (19:20, 15:14,20:21,15:12)
Body: Jakub Mokráň 24b., Maroš Vrtík 13b., Michal Dolník 11b., Jozef Oravec 7b., Jaroslav Supuka 5 b., Jozef Huljak 5b., Ivan Šušanský 4b.
Hrali: Jakub Nagy, Lukáš Tkáč

Domáci zápas so silnou Karlovkou sme odohrali veľmi  dobre. Od začiatku to bol hlavne súboj obrán obidvoch tímov. Zápas bol vyrovnaný od svojho začiatku až do konca. V prvom polčase nás hostia porážali hlavne v streľbe z perimetra, kde boli úspešnejší ako my. Nám nevyšli niektoré otvorené strely za 3 body. Napriek tomu sme išli do šatni na polčas s vyrovnaným stavom. Aj druhej časti zápasu sa hral na žiarskej palubovke vyrovnaný a bojovný basketbal. Nám sa v tejto časti hry podarilo trafiť trojkové pokusy, ktoré nás mierne posunuli dopredu. Záver zápasu sme zvládli a dokázali sme si udržať minimálny dvojbodový náskok, a tak sme sa mohli tešiť z dôležitého víťazstva nad silným súperom.

Tréner: Karol Kučera
Asistent trénera: Norbert Nagy