Juniori doma prehrali prvý polčas dobre, v druhom sme sa stratili.

1.Slovenská  liga Juniori – základná časť

Sobota 23.11.2019

MŠK BK Žiar nad Hronom : ŠBK Junior Levice 64:93 Body:Király 14, Kucej 10, Babiak 10, Švec 8, Truben 7, Žemla 7, Novák 5, Golebiowski 3.

Dnes čakal juniorov silný super. Družstvo Levic od začiatku na nás vybehlo s tvrdou osobnou obranou, ktorú občas prestriedala zóna. A nám robilo problém vyviesť loptu z našej obrannej polovičky. Stratili sme počas celého zápasu viac ako 40 lôpt, čo je veľa aj na 2 zápasy. Napriek tomu mala naša hra aj množstvo pozitívnych veci, na ktorých treba naďalej pracovať. Škoda že keď sme sa dotiahli na 16 bodov tak sme opäť vyprodukovali straty čo kvalitný super využil a v pohode si ustrážil 29 bodové víťazstvo.

Nedela 24.11.2019

MŠK BK Žiar nad Hronom : BKM SPU Nitra 55:80 (35:40) Body:Novák 13,Golebiowski 9, Babiak 7, Švec 6, Truben 5, Grochal 4, Király 4, Žemla 4, Kucej 3. Hrali: Bobok

Dnes sme s juniormi odohrali dobre len prvý polčas. Plnili sme úlohy dodržiavali sme systém a to sa ukázalo aj na výsledku prvého polčasu , ktorý sme prehrali len o 5 bodov. Škoda, že sme nezvládli  druhý polčas kde nás naši súperi pred čili hlavne v nasadení a agresivite. My sme opäť vyprodukovali množstvo stratených lôpt, hrali sme veľmi mäkko a nedôrazne a tak sa vyhrávať nedá. To si naši chlapci musia uvedomiť. Napriek tomu tam vidím veľa dobrých veci ktoré musíme do budúcnosti rozvíjať a pracovať na nich.

Tréner: Karol Kučera Asistent trénera: Mgr. Tomáš Fábry