Mladší mini

MŠK BK Žiar nad Hronom : MBK Liptovský Mikuláš  64:41   (11:10, 18:6, 26:4,  9:21)
Body: Roško Roderik 15, Huraj  Alex, Huraj  Max 14,  Tapfer Jakub 10, Barniak Martin 8,  Mališ Branislav 2. Golebiowski Marek 1
Hrali: Oťapka Jakub, Horák Matias, Galko Henrich, Michalov Timotej,  Škorec Samuel,  Frič Daniel,  Repiský Radovan,  Volentier František

V sobotňajšom zápase s Mikulášom mladší mini spôsobili súperovi menší šok. V odvete sme zlepšenou obranou a kolektívnou hrou zápas vyhrali. Prvá štvrtina vyzerala tak, že sa budeme o body doťahovať, ale v druhej a tretej tretine sme chytili druhý dych a bojovnosťou sme zvrátili víťazstvo na našu stranu. Výborne zahral Roderik Roško, ktorý v útoku doskočil  zopár lôpt a hrou 1:1  zakončoval útok. Vyšlo aj zopár rýchlych protiútokov. Slušný náskok umožnil, že si zahrali všetci hráči.  Netreba  však zaspať na vavrínoch, ešte máme čo pracovať na obrane. Pochváliť treba všetkých hráčov za bojovnosť.

Tréneri: V.Fridrichová, P.Vívoda