Mladší mini podľahli doma Bánovciam

MŠK BK Žiar nad Hronom : BBK Bánovce nad Bebravou 46:93 (16:21, 9:27, 17:15, 4:30)
Body: Huraj Max 22, Huraj Alex 8, Jakub Tapfer 6, Samuel Škorec, Timotej Michalov, Henrich Galko, Roderik Roško, Adrián Dekýš 2
Hrali: Horák Matias, Hlaváč David, Polák Matúš, Volentier František, Jakub Oťapka, Branislav Mališ, Marek, Golebowski, Leo Kvačkaj, Michal Kukučka, Beňadik Jakub

V sobotu mladší mini na domácej palubovke privítali hráčov z Bánoviec nad Bebravou. Odohrali sme dve rôzne štvrtiny. Pokiaľ boli na ihrisku vekovo seberovní hráči, hrali sme vyrovnaný zápas. Zvyšné dve štvrtiny sme nevedeli udržať tempo súpera, nakoľko súper mal hráčov o rok–dva starších. To však neospravedlňuje našu obranu. Hráči si musia uvedomiť, že základom hry je obrana vlastného koša! Vyfaulovali sa traja hráči. Zlé postavenie v obrane umožňovalo súperovi ľahko skórovať, čo sa odzrkadlilo vo výsledku v druhej a v tretej štvrtine.

Tréneri: V.Fridrichová, P.Vívoda