IMC Slovakia Považská Bystrica – MŠK BK Žiar nad Hronom 23:94
Body: Ondrík 17b., Barcík 14b., Kartík 12b., Melaga a Kondra po 10b., Valent 8b., Kret 7b., Juhász a Kaša po 6b., Kňažko 4b.
Hrali: Ďurčov, Tóth

IMC Slovakia Považská Bystrica – MŠK BK Žiar nad Hronom 29:88
Body: Ondrík 17b., Kret 12b., Barcík 10b., Kartík, Kondra, Kaša a Melaga po 8b., Kňažko 7b., Juhász 6b., Ďurčov a Valent po 2b.
Hrali: Tóth

Naši mladší vycestovali na svoj ďalší dvojzápas v aktuálnej sezóne k súperovi do Považskej Bystrice. Od úvodu prvého zápasu dali hostia domácim jasne najavo, kto bude pánom na ihrisku. Žiarčania vybehli na svojho súpera ako víchor a už do polčasovej prestávky si vybudovali 48-bodový náskok, keď sa do šatní tímy rozišli po prvom polčase za stavu 53:5 v prospech Žiaru. Druhý polčas bol tak z nášho pohľadu len fomalita. Žiarčania si v ňom vyskúšali nové obranné a útočné systémy.
Druhý zápas sa niesol vo veľmi podobnom duchu. Žiarčania si opäť tvrdou obranou vybudovali vysoký náskok, ktorý do konca zápasu len udržiavali. Priestor zahrať si dostali všetci chlapci, za srdnatý a bojovný výkon im všetkým patrí pochvala. Chlapcom gratulujeme k ďalším víťazstvám a prajeme veľa šťastia v sezóne.

Tréner: Jozef Oravec
Asistent: Ladislav Balogh