Prehra mladších mini v B. Bystrici

ŠKP BBC Banská Bystrica : MŠK BK Žiar nad Hronom 60:40 (12:17, 11:5, 15:9, 22:9)
Body: Roderik Roško 12, Huraj Max 7, Oťapka Jakub 6, Huraj Alex 4, Jakub Tapfer , Samuel Škorec, Matúš Polák, František Volentier 2, Kvačkaj Leo, Golebiowski Marek, David Hlaváč 1
Hrali: Michal Kukučka, Mráz Mathias, Galko Henrich, Michalov Timotej, Frič Daniel

Mladší mini odohrali svoj sobotňajší zápas na súperovej palubovke v Banskej Bystrici. Chýbali nám štyria hráči. Prvý polčas bol vyrovnaný, hlavne Alex Huraj výborne ubránil súperovho hráča – Zlochu, ktorý určoval hru súpera. Málo sme využívali Roderika – nášho podkošového hráča, každý len dribloval a dribloval s hlavou dole, bez významu, až v závere, keď si chalani dali povedať, že to musí ísť prihrávkami, dal Roderik niekoľko košov za sebou a vyšlo nám zopár protiútokov. Druhá a tretia štvrtina pripomínala skôr pozemný basketbal, bojovalo sa o loptu na zemi. Stále rozskoky, loptu sme nedokázali udržať, strácali sme ju pri driblingoch, prihrávkach, nedoskočili sme loptu. Nezvládli sme niekoľko samostatných nájazdov na kôš. Keby bola dôslednejšia obrana, zápas mohol byť vyrovnanejší. Za bojovnosť patrí pochvala Jakubovi Oťapkovi.

Tréneri: V.Fridrichová, P.Vívoda