Prehra mužov v poslednom zápase sezóny

MBK AŠK Slávia Trnava – MŠK BK Žiar nad Hronom  94:69   (26:23, 25:14,   21:16, 22:16)
Body: Obert 25, Dolník 11, Vrtík 9, Pavol 7, Fábry 5, Supuka 5, Oravec 4, Šály 3
Hrali: Medveď a Nagy

Dnešný zápas bol od začiatku vyrovnaný. My sme dodržiavali herný systém najmä v útoku, čo nám prinášalo body hlavne z vymedzeného priestoru. Aj druhá štvrtina bola z našej strany ešte celkom dobrá, len škoda, že sme nedokázali premeniť otvorené strely z perimetra, a tak nám súper postupne odskočil na 12-14-bodové vedenie, ktoré si udržal až do polčasu. V druhom polčase sme však poľavili hlavne v obrane, kde sa domáci presadzovali  v hre 1 na 1 pod košom a boli aj mimoriadne úspešní v streľbe zo stredných vzdialeností. Nepomohla nám ani zmena obrany z osobnej na zónovú, a tak si domáci basketbalisti vytvorili pohodlný 20-bodový náskok,  ktorý si udržali až do konca zápasu.

Tréner: Karol Kučera
Asistent trénera: Mgr. Norbert Nagy